ВЛАДИЧИН ХАН -На стадиону Спортског центра „Куњак“ у Владичином Хану у току је тродневни фудбалски турнир „Трофеј будућих шампиона“. Домаћини ове спортске манифестације су Школа фудбала „Радисављевић“ и Спортско удружење „Обилић“ из Лесковца.
На турниру учествује укупно 75 екипа са око 1.500 малишана рођених између 2014. и 2018. године. Поред тимова из Србије, на такмичењу учествују и гости из Северне Македоније и Бугарске.
Турнир је посетио и председник општине Владичин Хан, Горан Младеновић, који је том приликом похвалио изванредну организацију и истакао значај оваквих догађаја за развој омладинског спорта у овом крају.
|