Веб сајт општине Владичин Хан
Председник општине

Predsednik opstine Vladicin Han


Горан Младеновић

Председник општине Владичин Хан

predsednikopstine@vladicinhan.org.rs


Рођен је 13. децембра 1979. године, са станом у улици Градимира Михајловића 23, у браку са Иваном Младеновић са којом има двоје малолетне деце Валентину (15 година) и Марка Младеновића (11 година).


Образовање:

  • 1998-2003 Универзитет у Нишу, Економски факултет, звање - дипломирани економиста
  • 1994-1998 Гимназија „Јован Скерлић“ Владичин Хан
  • 1986-1994 Основна школа „Бранко Радичевић“ Владичин Хан

Радно искуство:

  • 2004-2009
    Назив и седиште предузећа: „Врла Комерц“ д.о.о. Владичин Хан
    Врста делатности: Трговина ауто деловима
    Позиција: Комерцијални директор
  • 2009-2012
    Назив и седиште предузећа: „Батли Комерц“ д.о.о. Владичин Хан
    Врста делатности: Трговина прехрамбеним производима на мало
    Позиција: Директор и власник
  • 04.07.2012. - 12.11.2014. Председник Општине Владичин Хан
  • 13.11.2014. – 04.06.2016. Народни посланик

Личне карактеристике:

Одговоран, озбиљан, толерантан, дисциплинован, организован и самоиницијативан, прецизан и тачан, ефикасан.


Политичка припадност:

Председник Општинског одбора Српске напредне странке.

Члан Главног одбора Српске напредне странке.



Преузето: